
Sous Vide аппараты Hurakan HKN-SV40
- Бар
- Коды:93519
195 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sous Vide аппараты Hurakan HKN-SV40 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамды герметикалық қапшықтарда, ыстық суда төмен температурада пісіру үшін пайдаланылады, бұл тағамдағы барлық қоректік заттарды, витаминдер мен минералдарды сақтауға және ет пен көкөністердің бай дәмін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Модельде СКД дисплейі бар сандық басқару панелі, термостат, 24 сағаттық таймер және әмбебап қондырғы бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Резервуардың көлемі: 40 л
- Жұмыс тереңдігі: 115-тен 175 мм-ге дейін
- Температураны орнату қадамы: 0,1 °C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 171771 |
| Салмақ | 2.47 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 4.1 кг |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 25-тен 99 °С-қа дейін |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 195 612 ₸


