
Батырылатын термостат Hurakan HKN-SV80
- Бар
- Коды:356243
263 712 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SV80 батыру термостаты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең ауқымын дайындауға арналған. Модель СКД дисплейі және таймері бар сандық басқару панелімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймерді орнатудың максималды уақыты: 99 сағ
- Айналымдағы судың максималды көлемі: 80 л
- Қаптамадағы габариттері: 250х300х480 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 196 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 80 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 25-тен 99 °С-қа дейін |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 263 712 ₸


