
Батырылатын термостат Hurakan HKN-SV12M
- Бар
- Коды:312569
84 812 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SV12M батырмалы термостаты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель қызып кетуден қорғаумен жабдықталған.
Назар аударыңыз! Кескін ақпараттық мақсатта ұсынылған, өнімнің түсі мен пішіні түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 1.2 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 85 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 92.5 °С |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 84 812 ₸


