
Батырылатын термостат Hurakan HKN-SV40E
- Бар
- Коды:257227
186 120 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SV40E батырмалы термостаты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель СКД дисплейі бар сандық басқару панелімен, таймермен, C°және F° температура параметрлерімен және әмбебап бекіткішпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймерді орнатудың максималды уақыты: 99 сағ 59 мин.
- Температураны орнатудың ең аз қадамы: 0,1 °С
- Қаптамадағы габариттері: 130х120х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 2.8 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 5-тен 40 л-ге дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 25-тен 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 186 120 ₸


