
Термостат-ванна Hurakan HKN-SVB1/2GN
- Бар
- Коды:230431
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SVB1/2GN термостат-ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300х370х270 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 8.3 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 17 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Түрі | жуынатын бөлмесі бар |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


