
Батырылатын термостат Hurakan HKN-SV12
- Бар
- Коды:120811
120 644 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SV12 батырылатын термостат қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель СКД дисплейі және әмбебап бекіткіші бар сандық басқару панелімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сорғының жұмыс жылдамдығы: 8 л/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 110х130х450 мм
Назар аударыңыз! Кескін таныстыру мақсатында ұсынылған, тауардың түсі түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 201140 |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 2 келі |
| Биіктігі | 396 мм |
| Тереңдігі | 115 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 6-дан 15 л-ге дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 90 °С |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 93 мм |
- Бағасы: 120 644 ₸


