
Батырылатын термостат Hurakan HKN-SV15
- Бар
- Коды:105136
127 315 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SV15 батырмалы термостаты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Sous Vide технологиясы бойынша тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель СКД дисплейі бар сандық басқару панелімен, таймермен, C°және F° температура параметрлерімен және әмбебап бекіткішпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таймерді орнатудың максималды уақыты: 99 сағ 59 мин.
- Максималды жұмыс тереңдігі: 635 мм
- Сорғының жұмыс жылдамдығы: 8,2 л/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 120х215х400 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Салмағы (қаптамада) | 1.75 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су көлемі | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 5-тен 99 °С-қа дейін |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 87 мм |
- Бағасы: 127 315 ₸



