
Sous Vide аппараты Gemlux GL-SV800BLR
- Бар
- Коды:99231
77 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суға батырылатын Sous Vide аппараты Gemlux GL-SV800BLR жеке үйлер мен пәтерлерде төмен температурада ыстық суда ауа өткізбейтін қапшықтарда пісіру үшін пайдаланылады, бұл тағамдағы барлық қоректік заттарды, витаминдер мен минералдарды сақтауға және ет пен көкөністердің бай дәмін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Модель СКД дисплейі, рециркуляциялық сорғы, 99 сағаттық таймер, температура реттегіші және ысырмасы бар электронды басқару элементтерімен жабдықталған. Корпус металдан және пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Резервуардың көлемі:6-дан 15 л-ге дейін
- Сорғының өткізу қабілеті: 8 л/мин.
- Температураны орнату қадамы: 0,1 °C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.3 кг |
| Биіктігі | 435 мм |
| Тереңдігі | 110 мм |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Батырылатын |
| Ені | 130 мм |
- Бағасы: 77 707 ₸


