
Жүгеріні қайнатуға арналған аппарат GASTRORAG DK-EC-40
- Бар
- Коды:51550
131 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-EC-40 жүгері қайнату машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель жылыту функциясымен, қажетті температураны орнатуға мүмкіндік беретін термостатпен және перфорацияланған кірістірумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Астық: 8 кг
- Собықтар: 40
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 131 318 ₸


