
Жүгеріні қайнатуға арналған аппарат VIATTO AG-48
- Бар
- Коды:89415
93 807 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO AG-48 жүгері бумен пісіргіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель термостатпен жабдықталған. Перфорацияланған қалқа жүгері дәндері мен құлақтарын бір уақытта пісіру үшін ішкі көлемді 2 бөлікке бөледі. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Су индикаторы
- Жабық қыздыру элементі
- Корпустың дара қабырғалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 48 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 93 807 ₸


