
Жүгеріні қайнатуға арналған аппарат VIATTO VA-EC40
- Бар
- Коды:127628
108 266 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EC40 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жүгеріні собықтар мен дәндерде бумен пісіруге арналған. Осылайша дайындалған жүгері қанықтырып қана қоймайды, сонымен қатар пайдалы, жарқын дәм мен хош иісті сақтайды. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны реттеуге мүмкіндік беретін термостат
- Қыздыру функциясы
- Өнімді тиеу үшін ішіне перфорацияланған кірістіру
- Ықшам, бірақ сыйымды модель
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Құлақшалар: 8 дана.
- Астық: 8 кг
- Жұмыс температурасы: 30-дан 110 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157830 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.89 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.2 кг |
| Биіктігі | 583 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 40 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 108 266 ₸


