
Жүгеріні қайнатуға арналған аппарат Hurakan HKN-CDC30
- Бар
- Коды:158088
102 744 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CDC30 жүгері қайнату машинасы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында жүгерінің құлақтарын бумен пісіру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне дәндерге арналған перфорацияланған елеуіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Биіктігі | 545 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 102 744 ₸


