
Жүгеріні қайнатуға арналған аппарат Hurakan HKN-CDC48, суды төгуге арналған шүмегі жоқ
- Бар
- Коды:123943
106 104 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CDC48 жүгері қайнату машинасы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында жүгерінің құлақтарын бумен пісіру үшін қолданылады. Модель механикалық басқарумен, термостатпен және жұмыс көрсеткіштерімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне дәндерге арналған перфорацияланған елеуіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HKN-CDC48 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 48 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 106 104 ₸



