
GASTRORAG HC03 ыстық шоколадқа арналған аппарат
- Бар
- Коды:52843
264 976 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HC03 ыстық шоколад машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық шоколад пен кофені жылыту және құю үшін қолданылады. Модель бітелуден қорғайтын құюға арналған шүмекпен жабдықталған. Корпус пен резервуар пластмассадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 375 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 85 °C |
| Ені | 375 мм |
- Бағасы: 264 976 ₸


