
VIATTO CH5L ыстық шоколадқа арналған аппарат
- Бар
- Коды:78278
182 818 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CH5L ыстық шоколад машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық шоколадты, глинтвейнді және басқа да ыстық сусындарды жылыту және құю үшін қолданылады. Модель LED-дисплеймен жабдықталған және тазалау үшін бөлшектеуге оңай. Корпус қара түсті поликарбонаттан, алмалы-салмалы контейнер - мөлдір тағамдық поликарбонаттан, жылыту беті - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қозғалтқыштың қуаты: 0,04 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 182 818 ₸


