
Hurakan HKN-DELICE5 ыстық сусындарға арналған диспенсер
- Бар
- Коды:136387
205 089 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DELICE5 ыстық сусын диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыстық сусындарды, ыстық шоколадты, какаоны, глинтвейнді жылыту және құю үшін қолданылады. Модель температураны индекстейтін дисплеймен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Негізі тот баспайтын болаттан, алмалы-салмалы тостаған тағамдық поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 0.44 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 205 089 ₸


