
Пончиктерге арналған аппарат GASTRORAG HDM-6
- Бар
- Коды:83273
101 547 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пончиктерге арналған аппарат GASTRORAG HDM-6 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында донаттар мен пончиктер дайындау үшін пайдаланылады. Модель пончиктерге арналған 6 ұяшықты шойын қалыптармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қалыптардың диаметрі:
- Сыртқы: 80 мм
- Ішкі: 40 мм
- Қалыңдығы: 20 мм
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Ұяшықтар саны | 6 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 101 547 ₸


