
VIATTO VDM-6 донаттарына арналған аппарат
- Бар
- Коды:112139
109 890 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VDM-6 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында аздаған майды пайдалана отырып, американдық пончиктерді сақина (донат) түрінде дайындау үшін қолданылады. Модель термостатпен және таймермен жабдықталған (5 минутқа дейін). Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беттері жабыспайтын шойыннан жасалған.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Ұяшықтар саны | 6 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 109 890 ₸





