
Hurakan HKN-GES12D донаттарына арналған аппарат
- Бар
- Коды:90559
112 124 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES12D аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында донаттар мен пончиктерді дайындау үшін қолданылады. Модель пончиктерге арналған 12 ұяшықты шойын қалыптармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Диаметрі:
- Пончик: 50 мм
- Пончиктегі тесік: 10 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165266 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Ұяшықтар саны | 12 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 112 124 ₸



