
Жүгері иттеріне арналған аппарат GASTRORAG ZU-EG-5BE
- Бар
- Коды:83333
101 306 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZU-EG-5BE жүгері ит машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қамырдағы қытырлақ шұжықтарды дайындау үшін қолданылады. Модель таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру қалыптары шойыннан жасалған.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Сегменттер саны | 5 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 101 306 ₸


