
Жүгері иттеріне арналған аппарат VIATTO VKD-6
- Бар
- Коды:115595
124 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүгері иттеріне арналған VIATTO VKD-6 құрылғысы қамырдағы қытырлақ шұжықтарды дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель термостатпен және таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беттері жабыспайтын шойыннан жасалған.
Сипаттамалары:
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Сегменттер саны | 6 |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 124 165 ₸


