
Жүгері иттеріне арналған аппарат VIATTO VKD-5
- Бар
- Коды:157740
111 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүгері иттеріне арналған VIATTO VKD-5 құрылғысы қамырдағы қытырлақ шұжықтарды дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беттері жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Сипаттамалары:
- Жұмыс беттерінің саны: 1
- Таймердің максималды уақыты: 15 мин
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.1 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сегменттер саны | 5 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 111 514 ₸


