
Жүгері иттеріне арналған аппарат Hurakan HKN-HCP5
- Бар
- Коды:83138
97 568 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HCP5 жүгері ит машинасы қамырдағы қытырлақ шұжықтарды дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус металдан, қуыру беттері шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір уақытта пісірілетін жүгері иттерінің саны: 5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.46 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Сегменттер саны | 5 |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 97 568 ₸



