
Жүгері иттеріне арналған аппарат Hurakan HKN-HCP6
- Бар
- Коды:83139
110 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HCP6 жүгері ит машинасы қамырдағы қытырлақ шұжықтарды дайындау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус 90%-дан астам металдан жасалған (тот баспайтын болат, темір, алюминий және мырышталған металл пластиналар).
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 410х395х305 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Сегменттер саны | 6 |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 110 437 ₸


