
Попкорнға арналған аппарат GASTRORAG HP-6A
- Бар
- Коды:83306
133 962 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HP-6A попкорн машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус қызыл түске боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 2 минутта 1 қазандық.
- Жүктеу:
- Күнбағыс майы: 50 мл. (30 гр.)
- Жүгері дәндері: 150 гр.
- Қант: 50 гр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Құрылым | үстел үсті |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Бір реттік жүктеу | 230 г |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 133 962 ₸


