
VIATTO HP-6A попкорнына арналған аппарат
- Бар
- Коды:156783
110 693 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HP-6A попкорн машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, ойын-сауық орталықтары мен кинотеатрларда, сондай-ақ ашық ауада қолданылады. Корпус сыртынан сырланған болаттан, тіреулер алюминийден, қабырғалары шыңдалған шыныдан, аппараттың түбі тот баспайтын болаттан жасалған. Тостаған - жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6 унция (170 г)
- 1 жүкті дайындау уақыты: 3-тен 5 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 560х410х720 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Құрылым | үстел үсті |
| Қуат | 1.44 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 110 693 ₸


