
Hurakan HKN-PCORN-T попкорнына арналған аппарат
- Бар
- Коды:73482
244 188 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan попкорн машинасы HKN-HKN-PCORN-T қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель панорамалық әйнекпен, жылытылатын қос түбі және арбамен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 0,5 тостаған/мин.
- Температуралық режим: 50-ден 250 °С-қа дейін
- Бір порцияға арналған доза:
- Май: 50 мл
- Қант: 100 г
- Астық: 150 г
- Қаптамадағы габариттері: 620х540х1300 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.5 кг |
| Биіктігі | 1540 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Құрылым | едендік |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Арбаменпопкорн түрі | тұзды / тәтті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 244 188 ₸


