
Hurakan HKN-PCORN попкорнына арналған аппарат
- Бар
- Коды:60365
115 259 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCORN попкорн машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель панорамалық әйнекпен және жылытылатын қос түбі бар. Корпус алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 0,5 тостаған/мин.
- Температуралық режим: 220-дан 240 °С-қа дейін
- Бір порцияға арналған доза:
- Май: 50 мл
- Қант: 100 г
- Астық: 150 г
- Қаптамадағы габариттері: 600x470x790 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144235 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 680 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Құрылым | үстел үсті |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 1,5 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 115 259 ₸



