
Попкорн машинасына арналған Hurakan HKN-PCORN2
- Бар
- Коды:73481
124 872 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PCORN2 попкорн машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель панорамалық әйнекпен және жылытылатын қос түбі бар. Корпус алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 0,5 тостаған/мин.
- Температуралық режим: 50-ден 250 °С-қа дейін
- Бір порцияға арналған доза:
- Май: 50 мл
- Қант: 100 г
- Астық: 150 г
- Қаптамадағы габариттері: 590х445х780 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Құрылым | үстел үсті |
| Қуат | 1.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Попкорн түрі | тұзды / тәтті |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 124 872 ₸


