
Мақта кәмпитіне арналған аппарат GASTRORAG HEC-02
- Бар
- Коды:83345
148 823 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HEC-02 мақта кәмпитіне арналған аппарат қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель қыздыру элементі, температура реттегіші және вольтметрі бар жұмыс басымен жабдықталған. Корпусы эмальданған болаттан, тостаған-тұтқыш - тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшеуіш қасық пен қант пен хош иістендіргіштерге арналған тартпа кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тостағанның диаметрі | 730 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 3 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 148 823 ₸


