
Мақта кәмпитіне арналған аппарат GASTRORAG HEC-05
- Бар
- Коды:223075
205 579 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HEC-05 мақта кәмпитіне арналған аппарат қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель қыздыру элементі, температура реттегіші және вольтметрі бар жұмыс басымен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, тостаған ұстағыш тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне арба, өлшеуіш қасық және қант пен хош иістендіргіштерге арналған тартпа кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жарқын тартымды дизайн
- Пайдалануда қарапайымдылық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тостағанның диаметрі | 520 мм |
| Қуат | 0.95 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 3 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 205 579 ₸



