
Мақта кәмпитіне арналған аппарат VIATTO EC-01
- Бар
- Коды:156774
102 302 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO EC-01 аппараты сауда орталықтарында, кафелерде немесе көше сөрелерінде мақта кәмпиттерін өндіруге арналған. Модель қант пен хош иістендіргіштерге арналған жәшікпен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Күмбез жоқ
- Түрлі-түсті мақтаны дайындау мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- 1 порция дайындау уақыты: 30 сек.
- Қаптамадағы габариттері: 565х565х430 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тостағанның диаметрі | 520 мм |
| Қуат | 1.04 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 102 302 ₸






