
Мақта кәмпитіне арналған аппарат Hurakan HKN-C1
- Бар
- Коды:60369
135 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-C1 мақта-кәмпит машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған, ұстағыш тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қасық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: сағатына 2,8-ден 3 кг-ға дейін
- Қуат:
- Жылыту: 0,9 кВТ
- Қозғалтқыш: 0,08 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 530x540x410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144251 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тостағанның диаметрі | 520 мм |
| Қуат | 0.98 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 3 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 135 127 ₸



