
Мақта кәмпитіне арналған аппарат Hurakan HKN-C3
- Бар
- Коды:84375
156 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-C3 мақта-кәмпит машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Корпус боялған металдан жасалған, ұстағыш тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тостағанның диаметрі | 730 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 3 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 156 382 ₸


