
Мақта кәмпитіне арналған аппарат Hurakan HKN-C2-T
- Бар
- Коды:91107
183 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-C2-T мақта кәмпитіне арналған машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель арбамен жабдықталған. Корпус боялған металдан, тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қасық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 540x530x500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161306 |
| Биіктігі | 890 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тостағанның диаметрі | 520 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 2.8 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 183 687 ₸


