
Grill Master Ф6ШМЭ трделниктеріне арналған аппарат
- Бар
- Коды:178169
818 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master F6SHME трельниктеріне арналған құрылғы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде венгр калачтарын пісіруге арналған. Модель бөлек қосылатын 2 камерамен, шыны терезелері бар есіктермен және шамадан тыс жүктемеден қорғайтын әрбір білік үшін бөлек жетекпен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, пісіруге арналған біліктер буктан жасалған.
Жеткізу көлеміне 12 шашлық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыш элементтердің саны: 6
- Термостаттар саны: 2
- ТЭН қуаты:
- Жоғарғы: 2,4 кВТ
- Төменгі: 2,4 кВТ
- Температура шегі: 50-ден 300 °С-қа дейін
- Шашлықтың айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Қаптамасы бар габариттері: 460х620х1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21205 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 877 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Шашлықтар саны | 12 |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ені | 314 мм |
- Бағасы: 818 455 ₸


