
Бургер және хот-дог станциясы ATESY Бавария БХС - 900.700-02 плюс
- Бар
- Коды:145944
2 198 637 ₸
- +7 (702) 313-84-55
ATESY Bavaria BHS - 900.700-02 plus станциясы хот-догтар мен гамбургерлерді дайындайтын және сататын жұмыс орнын жан-жақты жабдықтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған жартылай фабрикаттарды, нан-тоқаш өнімдерін, салмалар мен тұздықтарды сақтауға арналған. Модель инвентарьларды: қысқыштарды, майлықтарды, бір рет қолданылатын ыдыстарды сақтауға арналған бағдарламалау мүмкіндігі және бейтарап тауашасы бар станцияның кіріктірілген температуралық реттегішімен жабдықталған. Станцияның азық-түлікпен жанасатын барлық құрылымдық элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Үстелдің жұмыс кеңістігі "Арбат" комби-грильін, "Грати" роликті грильін (тіреуіш көмегімен комби-грильдің үстіне қойылады) және "МАЭСТРО" ГК-1 контактілі грильін (бөлек жеткізіледі) орнатуды қарастырады.
Ерекшеліктері:
- Салқындатылған гастрономиялық жәшіктер (GN-1/1), максималды рұқсат етілген тереңдігі 150 мм болатын гастрономдарды орнатуға арналған
- Үстелдің оң жақ бөлігінде тоңазытқыш агрегаты орнатылған
- Жылжымалы жәшіктердің сырғымалары олардың бірқалыпты жабылуын қамтамасыз етеді
- Машина бөлмесі салқындатылатын көлемнің температурасын реттегіші бар декоративті панельмен және сатып алушы тарапынан тоңазытқыш қондырғысы мен жарық панелінің қуат түймесімен жабылған
- Жарық лайтбоксы станцияға ерекше көрініс береді
- Қорғаныш шыны сатып алушыны тамақ дайындау процесінен қорғайды
- Станцияның құрылымы мұқият санитарлық тазалауды оңай жүзеге асыру үшін ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Жабдық орнатылмаған: 0,4 кВТ
- Қосылған жабдықпен: 4 кВТ
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Өлшемдері:
- Лайт-бокс: 895х840 мм
- Лайт-боксқа арналған плакат: 855х800 мм
- Плакаттың көрінетін бөлігі: 835х780 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 138 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Биіктігі | 1575 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қуат | 0.4-тен 4 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 6 °С-қа дейін |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 2 198 637 ₸





