
Бургер және хот-дог станциясы ATESY Бавария БХС -1235.700-02-1
- Бар
- Коды:145964
2 677 842 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Бавария БХС станциясы -1235.700-02-1 хот-догтар мен гамбургерлерді дайындайтын және сататын жұмыс орнын жан-жақты жабдықтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған жартылай фабрикаттарды, нан-тоқаш өнімдерін, салмалар мен тұздықтарды сақтауға арналған. Модель бағдарламалау мүмкіндігі бар станцияның кіріктірілген температуралық реттегішімен, гастрономиялық жәшіктермен және инвентарьларды сақтауға арналған бейтарап тауашамен жабдықталған: қысқыштар, майлықтар, бір рет қолданылатын ыдыстар. Станцияның азық-түлікпен жанасатын барлық құрылымдық элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Салқындатылған гастрономиялық жәшіктер (GN-1/1), максималды рұқсат етілген тереңдігі 150 мм болатын гастрономдарды орнатуға арналған
- Үстелдің оң жақ бөлігінде тоңазытқыш агрегаты орнатылған
- Жылжымалы жәшіктердің сырғымалары олардың бірқалыпты жабылуын қамтамасыз етеді
- Машина бөлмесі салқындатылатын көлемнің температурасын реттегіші бар декоративті панельмен және сатып алушы тарапынан тоңазытқыш қондырғысы мен жарық панелінің қуат түймесімен жабылған
- Жарық лайтбоксы станцияға ерекше көрініс береді
- Қорғаныш шыны сатып алушыны тамақ дайындау процесінен қорғайды
- Станцияның құрылымы мұқият санитарлық тазалауды оңай жүзеге асыру үшін ойластырылған
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Жабдық орнатылмаған: 0,4 кВТ
- Қосылған жабдықпен: 4 кВТ
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Өлшемдері:
- Лайт-бокс: 1231х840 мм
- Лайт-боксқа арналған плакат: 1191х800 мм
- Плакаттың көрінетін бөлігі: 1171х780 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 236 келі |
| Биіктігі | 1425 мм |
| Тереңдігі | 1235 мм |
| Қуат | 0.4-тен 4 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 6 °С-қа дейін |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 2 677 842 ₸



