
GASTRORAG HDW-03 хот-догтарына арналған аппарат
- Бар
- Коды:83335
100 904 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HDW-03 хот-дог аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды пісіруге және тоқаштарды жылытуға арналған. Модель 3 қыздырылатын түйреуішпен жабдықталған. Корпус пен түйреуіштер тот баспайтын болаттан, контейнер себет пен қақпағы бар шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 20-дан 50 шұжыққа дейін
- Контейнердің өлшемдері: Ø 200х240 мм
- Істіктің өлшемдері: Ø 15х194 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HHD-03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Тоқашты жылытукернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бу |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 100 904 ₸


