
Шұжықтарға арналған мармит GASTRORAG LY200509M
- Бар
- Коды:72449
100 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шұжықтарға арналған мармит GASTRORAG LY200509M қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды дайындау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, контейнер себеті мен қақпағы бар шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 20-дан 50 шұжыққа дейін
- Контейнердің өлшемдері: Ø 200х240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.16 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 100 °С-қа дейін |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 100 438 ₸


