
Хот-догтарға арналған аппарат GASTRORAG LY200602M
- Бар
- Коды:72697
130 602 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG LY200602M хот-дог машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды пісіруге және тоқаштарды жылытуға арналған. Модель 4 қыздырылатын түйреуішпен жабдықталған. Корпус пен түйреуіштер тот баспайтын болаттан, контейнер себет пен қақпағы бар шыңдалған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 20-дан 50 шұжыққа дейін
- Контейнердің өлшемдері: Ø 200х240 мм
- Істіктің өлшемдері: Ø 15х194 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.96 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Тоқашты жылытукернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бу |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 130 602 ₸


