
Бургер және хот-дог станциясы KAYMAN СП-БХ-900-01 А
- Бар
- Коды:248584
1 803 205 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН станциясы СП-БХ-900-01 А хот-догтар мен гамбургерлерді дайындайтын және сататын жұмыс орнын жан-жақты жабдықтауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған жартылай фабрикаттарды, нан-тоқаш өнімдерін, салмалар мен тұздықтарды сақтауға арналған. Модель технологиялық жабдықты (КГЭ-7-Н А, КГЭ-6-Н А, КГЭ-7-УС А аралас гриль немесе ГКЭ-1-Р-Ч А, ГКЭ-1-Р А контактілі гриль) орнатуға арналған үстелшемен жабдықталған. , ГКЭ-1-Г А, ГКЭ-1-2Г А) және кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысы. Азық-түлікпен жанасатын барлық құрылымдық элементтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Гастрономиялық жәшіктері бар салқындатылған камера
- Түгендеуді сақтауға арналған бейтарап тауашалар
- Ауаны буландырғыш арқылы үрлеу арқылы мәжбүрлі түрде айналдыру арқылы орын ауыстыру көлемін салқындату
- Станцияның кіріктірілген бағдарламаланатын температураны басқару контроллері
- Сатып алушыны дайындау процесінен қорғайтын қорғаныш шыны
- Машина бөлмесі салқындатылатын көлемнің температурасын реттегіші бар сәндік панельмен және тоңазытқыш қондырғысының қуат түймесімен жабылған
- Жылжымалы жәшіктердің бірқалыпты жабылуы
- Стационарлық және көше саудасы үшін де пайдаланылуы мүмкін
- Ойластырылған конструкция санитарлық өңдеудің жеңілдігін қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындатылатын камераның температуралық режимі: 2-ден 6 °С-қа дейін
- Салқындатылатын жәшіктердің өлшемдері:
- 2х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- 1х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- Тоңазытқыш агрегатының қуаты: 0,4 кВТ
- Қосылатын қуат: 4 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 975х890х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 160 келі |
| Биіктігі | 1425 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 803 205 ₸


