
Хот-догтарға арналған аппарат Remta KZ01
- Бар
- Коды:129227
276 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хот-догтарға арналған аппарат Remta KZ01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды дайындауға және тоқаштарды жылытуға арналған. Модель автоматты термостатпен және қосу индикаторларымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Тоқашты жылытукернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | бу |
| Ені | 525 мм |
- Бағасы: 276 170 ₸


