
VIATTO HHD-2 хот-догтарына арналған аппарат
- Бар
- Коды:128400
110 420 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HHD-2 хот-дог аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды жылытуға арналған. Модель бумен қыздыру принципі бойынша жұмыс істейді және 2 бөліктен тұратын шұжықтарға арналған контейнермен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Контейнердің диаметрі: 175 мм
- Пайдалы биіктігі: 210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158159 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.3 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 337 мм |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 95 °С-қа дейін |
| Түрі | бу |
| Ені | 289 мм |
- Бағасы: 110 420 ₸


