
VIATTO VHD-04 хот-догтарға арналған аппарат
- Бар
- Коды:115608
122 034 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HDW-04 хот-дог аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды пісіруге және тоқаштарды жылытуға арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Істіктердің саны: 4
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HDW-04 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бу |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 122 034 ₸


