
Хот-догтарға арналған станция Gastrolux СО2-147/4Я/HD/Sp
- Бар
- Коды:329134
3 232 439 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы сериялы Gastrolux CO2-147/4YA/HD/Sp хот-дог станциясы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында хот-догтарды дайындауға арналған. Модель тұздықтары бар гастрономдарды орнатуға арналған салқындатылған ваннамен, 5 жәшікпен, үстелдің астындағы ашық тауашамен және 3 жағынан бүйірімен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 6 GN 1/9 гастроэмкост кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бүйірлік орналасуы бар кіріктірілген тоңазытқыш қондырғы
- Қабырғаға орнатылатын қондырғы
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 8 °C дейін
- Борттың биіктігі: 250 мм
- Тауашаның өлшемі: 1070х665х170 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін шыны күмбезі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 3 232 439 ₸


