
Шұжықтарды жұмыртқаға дайындауға арналған аппарат Hurakan HKN-GEW10M
- Бар
- Коды:198103
103 805 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GEW10M жұмыртқасында шұжықтарды дайындауға арналған аппарат қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель әрбір бөлік үшін бөлек қосқышпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 10
- Қаптамадағы габариттері: 430х270х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 103 805 ₸


