
Хот-догқа арналған аппарат Hurakan HKN-Y00
- Бар
- Коды:91075
99 223 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-Y00 хот-дог машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды қайнату және ыстық күйінде сақтау үшін қолданылады. Модель температура реттегішімен және бу бөлмесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған металдан, колба шыныдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.6 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | бу |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 99 223 ₸


