
Хот-догқа арналған аппарат Hurakan HKN-Y06
- Бар
- Коды:91100
151 227 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-Y06 хот-дог машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды қайнату және ыстық күйде сақтау және тоқаштарды жылыту үшін қолданылады. Модель температура реттегішімен, колба мен түйреуіштерді бөлек қыздырумен, бу бөлмесімен және 6 қыздырғыш түйреуішпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және боялған металдан, түйреуіштер тот баспайтын болаттан, колба шыныдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Тоқашты жылытукернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | бу |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 151 227 ₸


