
Пончик аппараты ATESY Гольфстрим-1-34-3
- Бар
- Коды:248431
412 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пончик аппараты ATESY Гольфстрим-1-34-3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі пішіндегі пончиктерді қыздырылған майға пішіндеу және дайындау үшін қолданылады. Модель фритюр ваннасымен, қолмен қамыр үлестіргішімен, электр жылытқышы бар басқару блогымен және дайын пончиктерді салуға арналған науамен жабдықталған. Аппараттың тамақ өнімдерімен жанасатын барлық бөліктері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне аспаздық пинцет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пончиктерді қуыру майда (фритюрде) 190 °С температурада жүреді, ол үшін май фритюр ваннасына құйылады және қыздыру элементімен қыздырылады
- Майды қыздыру температурасы қыздыруды басқару блогында орналасқан термостат арқылы реттеледі
- Ауа қуырғыш ваннада май деңгейі (max және min) және май төгетін шүмек бар
- Қол диспенсері стандартты өлшемдегі және салмақтағы пончикті пішіндейді, ол қыздырылған майға түсіп, бір жағынан пісірілгенге дейін қуырылады, ал екінші жағынан оны аспаздық пинцетпен айналдырғаннан кейін (пончиктің дайындығы көзбен анықталады, пончиктің бетіндегі ашық алтын қыртысы дайындықтың белгісі ретінде қызмет етеді).
- Диспенсер қамырдың кез келген тығыздығында дұрыс пішінді пончиктерді пішіндеуге мүмкіндік береді, пішінделген пончиктердің бірдей массасын қамтамасыз етеді, пончик қоспаларында жұмыс істей алады (Теграл Ринго түрі).
- Диспенсердің пішіні қамырдың диспенсер басына ағуын жеңілдетеді
- Сынақ диспенсерінің түпнұсқа дизайнын ATESY әзірлеген және патенттеген
- Дайын пончиктерді салуға арналған арнайы науа артық майдың қайтадан ваннаға ағып кетуіне мүмкіндік береді, осылайша май шығынын айтарлықтай азайтады
- Ваннадағы арнайы тор өнімнің Тэнде күйіп кетуіне жол бермейді
- Пайдалану оңай - персоналдың арнайы біліктілігін талап етпейді
- Тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы қамыр диспенсері бөлшектеуге және ыдыс жуғышта жууға оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Құйылатын фритюрдің көлемі: 8 л
- Фритюрді 190 °С дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Ваннаның өлшемдері: 400х315х115 мм
- Поршеньнің диаметрі (калибр): 34 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Түсі | Алтын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Пончиктің салмағы | 30 гр |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Қамыр үлестіргішіваннаның көлемі | 16 л |
| Дозатордың сыйымдылығы | 6 л |
| Қуат | 3.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 200 дана/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 190 °С-қа дейін |
| Ені | 770 мм |
- Бағасы: 412 742 ₸




